Doradca podatkowy Hanna Sokołowska

Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 31647/02

Biuro rachunkowe Hanna Sokołowska powstała w 1995 roku. W oparciu o wiedzę oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie świadczymy usługi i rozwiązujemy indywidualne problemy naszych Klientów w zakresie obsługi prawnej, podatkowej, finansowej, księgowej oraz płacowo-kadrowej. Czynnie wspieramy naszych Kontrahentów w procesach związanych z rozwojem ich firm. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowe doradztwo finansowo-inwestycyjne na wszystkich etapach realizacji projektu. Realizując umowy o doradztwo podatkowe reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach administracyjnych przed organami podatkowymi.

Głównym obszarem naszej działalności jest doradztwo prawno-podatkowe. Pomagamy naszym Klientom w takim planowaniu działalności gospodarczej oraz finansów prywatnych, tak aby płacili podatki w optymalnej, możliwie najniższej wysokości.

Świadczymy usługi zarówno małym jak i średnim przedsiębiorstwom działającym na różnych segmentach rynku. Obecnie z usług kancelarii korzystają różnorodne firmy, w tym spółki prawa handlowego o różnych profilach działalności, spółki cywilne oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą.

Specjalną ofertę kierujemy do klientów korzystających z różnego rodzaju wsparcia zewnętrznego, w tym dofinansowania ze środków unijnych czy partnerstwa publiczno-prawnego.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za realizowane przez nas usługi. Prowadzona przez nas działalność objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej zalecanym przez Ministra Finansów. Silna i stabilna pozycja na rynku jaką wypracowaliśmy sumienną i rzetelną praca poparta jest licznymi bardzo dobrymi referencjami.

2015

26.05.2015 r.

Zmiana nazwy na:
Biuro Podatkowe „Hanna Sokołowska”
Dodatkowe miejsce prowadzenia działalności: Jachranka 85, 05-140 Jachranka

2002

2002

Otrzymanie świadectwa Ministerstwa Finansów Nr 31647/02

1995

05.01.1995 r.

Rozpoczęcie działalności Biura Rachunkowego „Hanna Sokołowska”

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM